Witaj na polskim forum Killarney

POLSKIE FORUM KILLARNEY, WITAJ !


#1 2007-05-01 00:18:01

Davidof

New member

2591473
Zarejestrowany: 2007-04-30
Posty: 4
Punktów :   

Muzyka i Film

CZYLI WASZYSTKO TO CO WARTO ZOBACZYC I CZEGO WARTO POSŁUCHAĆ

1.Preason Break 1szy i 2gi sezon (Skazany na śmierc)

Mysle ze wielu osobom bardzo dobrze znany tytuł nie wiem jak wy ale dla mnie jest to pierwszy taki SERIAL w życiu niewiarygodne napiecie nie wspominajac o zarwanych nocach i nie wspomne juz o moich snach... To naprawde niewiarygodne jak film potrafi oddziałowywac na psychike człowieka szczególnie po całym dniu pracy kiedy mózg jest bardzo zmeczony i bardzo podatny na jakies schizy...

Ostatnio edytowany przez Davidof (2007-05-01 00:25:24)


Davidof Ilawa

Offline

 

#2 2007-05-13 13:41:13

porado

New member

Zarejestrowany: 2007-05-13
Posty: 4
Punktów :   

Re: Muzyka i Film

Witam. To mój pierwszy post, dlatego chciałbym sie przywitac i pogratulowac pomysłu forum o tej 'naszej' mieścinie...
Ale do rzeczy. 'Prison break'... widziałem kilka odcinków i ... zupełnie nie rozumiem ekscytacji i szału na punkcie tego serialu. Przedłużajace sie dialogi, cała masa bohaterów (sami twardziele), troche przemocy, zafałszowany obraz życia w wiezieniu..... dlugo mógłbym wymieniac. Niestety uważam, że serial ten posiada wszystkie cechy typowej tasiemcowej telenoweli. Nie wiem, może coś przeoczyłem, coś co i mnie mogło by wciagnąc. Polecałbym nieprzereklamowane seriale (miniserie w tym przypadku): 'Band of Brothers' (Kompania Braci); oraz fenomenalny 'The Lost Room' (Zginiony pokój)....Oczywiscie, że nie wspomnę o 'Czterech Pancernych i Psie'.

Offline

 

#3 2007-05-14 00:10:03

arciK

New member

Zarejestrowany: 2007-05-01
Posty: 2
Punktów :   

Re: Muzyka i Film

sa gusta i gusciki. ktos lubi to ktos inny lubi tam to. co do serialu preson break moge sie wypowiedziec w jak najbardziej pozytywny sposob, obejrzealem dwa sezony i bylem pod wrazeniem tego serialu, czasmi niektore momenty wydawaly sie przedluzane, dlatego mysle ze 3 sezon nie bedzie juz trzymal mnie tak w napieciu.

mam takie zapytanie, czy moze orienntuje sie ktos czy w naszym kinie sa seanse z polskim akcentem, bo slyszalem ze cos takiego jest wyswietlane.

Offline

 

#4 2007-05-18 09:30:12

BAZOOKA68

New member

Zarejestrowany: 2007-05-18
Posty: 3
Punktów :   

Re: Muzyka i Film

NIGDY W ŻYCIU tego serialu nie oglądałem, ale skoro tak zachwalacie... Inna sprawa że nie jestem zbytnim fanem seriali. hm.......

Offline

 
POLSKIE FORUM KILLARNEY. WITAJ !!!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
autokary śląsk bonding