Witaj na polskim forum Killarney

POLSKIE FORUM KILLARNEY, WITAJ !


  • Index
  •  » ŻYCIE I PRACA
  •  » PRACA -WSPÓŁPRACA DLA SALONÓW,FRYZJEREK SOLARIÓW, ITP. BEZ KOSZTÓW

#1 2009-02-15 15:18:56

silk

New member

Zarejestrowany: 2009-02-15
Posty: 2
Punktów :   

PRACA -WSPÓŁPRACA DLA SALONÓW,FRYZJEREK SOLARIÓW, ITP. BEZ KOSZTÓW

witam ,nawiąże współpracę z salonem fryzjerskim,lub innym punktem świadczące usługi tego typu,przedłużam włosy każdą matodą jednak najbardziej ulubiona i chwalona przez klientki metoda to keratynowa  , mam własny profesjonalny sprzęt ,7 lat doświadczenia ,portfolio oraz atrakcyjne i konkurencyjne ceny  .współpraca polegała by na tym aby w salonie wprowadzić taką usługę  -punkt informacyjny (mój angielski nie jest dobry) -cennik i do wglądu  klientek zdjęcia przed i po przedłużaniu Usługę mogę wykonać w salonie lub w domu.salon miałby określoną kwotę od klientki( moja cena za wykonanie usługi to 220 euro za 200 pasemek (200 tych pasemek  pozwala na zagęszczenie i przedłużenie włosów cienkich i średnich , na włosy grube potrzeba 300 pasemek -cena to 240 euro) do mojej ceny dodajemy prowizję dla salonu -ustalimy jaka byłaby satysfakcjonująca dla salonu i taką cenę podajemy dla klientki ,CENA W ILRANDZICH SALONACH  ZA PRZEDŁUŻENIE TO GRUBO PONAD  500-700 EURO !!!!!Myślę że to atrakyjna ofera-żadnych inwestycji i kosztów nie ponosisz!!! zapraszam 0872 785 274

Ostatnio edytowany przez silk (2009-02-15 15:20:58)

Offline

 
  • Index
  •  » ŻYCIE I PRACA
  •  » PRACA -WSPÓŁPRACA DLA SALONÓW,FRYZJEREK SOLARIÓW, ITP. BEZ KOSZTÓW
POLSKIE FORUM KILLARNEY. WITAJ !!!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
pakiet wellness Ciechocinek